↓ Aangesloten clubs

Zoek een club

 

 

» Toon alle clubs

Nieuws

KAMPIOENEN GEHULDIGD

https://kw.knack.be/west-vlaanderen/nieuws/samenleving/amateursport-huldigt-kampioenen-en-topschuters/article-normal-379565.html

 

Dit bericht werd geplaatst op: 16-06-2019↑ Top

Kampioenenhulde

Zaterdag 15 juni 2019 - 1030 uur Bondssecretariaat Koolkerke

ALLE kampioenen, Bekerwinnaars, winnaars Fair- Play en beste doelschutters worden hierop vriendleijk uitgenodigd.

Zaterdag

1 Afdeling : K = Excelsior Beernem

                   FP = FC Oelem

                   BD = Van Daele Kevin

2 Afdeling : K = VV Breughelvrienden

                   FP = FC Giovanni

                  BD = Spruytte Maxim

3 Afdeling : K = Snooker Palace

                   FP = Snooker Palace

                   BD = Deman Timothy

Veteranen  Reeks A

                   K = E.T. Brus

                   FP = VKSO Zerkegem

                   BD = Deuwel Mike

Veteranen Reeks B

                  K = L'Estaminet Vets

Bekerwinnaar 

Zaterdag : Excelsior Beernem

Veteranen : E.T. Brus

 

 

Dit bericht werd geplaatst op: 11-06-2019↑ Top

Overgangsperiode / Transfer

De overgangsperiode/transfer is van start gegaan op 1 Juni 2019.

Tot en met 30 Juni 2019 kunnen spelers hun overgang aanvragen.

Formulier (Lijst 7) zie documenten.

Info -> 0467 03 00 67

-> mvdb0289@gmail.com 

 

Dit bericht werd geplaatst op: 02-06-2019↑ Top

Beker van Vlaanderen

Zaterdag 25 mei 2019 Finale - 15 uur

3-3 P:5-4 Braberg Sport - CFC Complex

(Dessel, Bergenstraat)

 

Dit bericht werd geplaatst op: 26-05-2019↑ Top

Beker van Vlaanderen

Zaterdag 18 mei 2019 - 1/2 Finale - 15 uur

3-2 CFC Complex - FC Germinal

(Sint Andries, K. Leopold III- laan (Watertoren)) 

3-3 P:5-6 Excelsior Beernem - Braberg Sport

(Beernem, Bruinbergstraat 1C (HO Oedelem)) 

 

Dit bericht werd geplaatst op: 19-05-2019↑ Top

Kampioenschap van Vlaanderen

Zaterdag 11 mei 2019 

(terrein Stort Sport - Lommel)

6-1 FC Kempenzonen (ipv FC Vraai) - VV Breughelvrienden

3-5 FC Bosvlinders - Excelsior Beernem

 

Dit bericht werd geplaatst op: 13-05-2019↑ Top

WISSELBEKER

Finale Zaterdag 27 april 2019

37. 1-2 Ultraz - Excelsior Beernem (Koolkerke 15 uur)

 

½ Finale Zaterdag 16 maart 2019

35. 2-1 : Ultraz - CFC Complex

36. 2-0 : Excelsior Beernem - CS Barbãr

 

1/4 Finale Zaterdag 9 februari 2019

7-2 CFC Complex - The Camerados

3-2 CS Barbãr - SC Marietteje

5-1 Ultraz- VV Westkapelle

2-0 Excelsior Beernem - FC Driehoek

 

1/8 Finale Zaterdag 24 november 2018

1-4 23. SV Van Eeghem - CS Barbãr (Ruddervoorde, Sportstraat (Ridefort) - CAPPELLE Filip)

2-2 P:3-524. FC Octopussy – CFC Complex (Oostkamp, A. Rodenbachstraat (Valkaart piste) - CARLY Sven)

1-1 P:5-6 25. JC Zwaenekerke - FC Driehoek (Sint Andries, Watertoren - DE JONGHE Franky)

2-0 26. The Camerados - FC Giovanni (Sint Margriete, Kerkplein - DE GROOTE Dirk)

6-3 27. VV Westkapelle – FC L'Estaminet (Westkapelle 16 uur, Herenweg, kunstgrasveld - VAN DRIESSCHE Wim)

4-2 28. Ultraz - TG Houtland (Lissewege, Pol Dhondstraat - VAN DRIESSCHE Wim)

2-2 P: 2-3 29. WS Torhout - SC Marietteje (Torhout, Korenbloemstraat (Rozeveld) - DEPUYDT Dirk)

4-1 30. Excelsior Beernem – De Moerdammers (Beernem, Bruinbergstraat (HO Oedelem) - LUST Willy)

 

1/16 Finale Zaterdag 13 october 2018

Vrij : Bekerwinnaar 17-18 : Octopussy

4-1 8. FC The Camerados – VK Verbandt (Sint Margriete, Kerkplein - VYNCK Geert)

3-3 9. VV Breughelvrienden – CS Barbãr (Sint Pieters, Tempelhof 16 uur kunstgrasveld, - MELSEN Yvan)

1-2 10. FC San Siro – SV Van Eeghem (Koolkerke 15 uur, Gemeneweidestraat - VANHOVE Geert)

1-2 11. FC Oelem – JC ZWaenekerke (Oedelem, Sportstraat - VERMEERSCH Danie)

4-0 12. TG Houtland – FC Tempeliers (Torhout (Wijnendale) Baarsstraat - BAUDELET Xavier)

5-1 13. Ultraz – Sportavrienden (Lissewege, Pol Dhontstraat - CORNELIS Jan)

6-2 14. SC Marietteje – FC Wegwijzer (Ruddervoorde, Sportstraat (Ridefort) - JONCKHEERE Robert)

1-0 15. FC Giovanni – FC Carina's (Koolkerke 14 uur, Gemeneweidestraat - TRANCEZ Marcel)

11-0 16. WS Torhout – SV Keiem (Torhout, Korenbloemstraat (Rozeveld) - ANDRIES Ignace)

1-10 17. CP Peerdeke – FC Driehoek (Assebroek, Daverlostraat (Daverlo 2, kunstgrasveld, - CARLY Sven)

9-1 18. CFC Complex – Eendracht Oostkerke (St. Andries, K. Leopold III- laan (WT) - DE GROOTE Dirk)

5-2 19. FC L’Estaminet – FC Assebroek (Assebroek, Nijverheidsstr.(Sport Vlaanderen) - DHAEZE Christophe)

5-0 20. Excelsior Beernem - Arendsvrienden (Beernem, Bruinbergstraat (HO Oedelem) - FORFAIT)

5-0 21. VV Westkapelle – FC Ajax Daverlo (Westkapelle, Herenweg (kunstgrasveld) - FORFAIT)

0-5 22. Red Fox – De Moerdammers (De Haan, Nieuwe Steenweg - POTTIER Steve)

 

Voorronde 1 september 2018

2-2 P:4-2 1. FC Carina’s – VK Postboys (St.Lodewijkscollege, Tronckay Kristof )

8-2 2. Sportavrienden – In ‘t Vrije (Veldegem, Debrock Jacques)

2-3 3. Snooker Palace – Ajax Daverlo (Gulden Kamer 3, Andries Ignace)

6-3 4. FC Wegwijzer – GSV Sint Kruis (Daverlo 2, kunstgrasveld,Flach Johan)

3-2 5. FC Tempeliers – Eendracht Torhout (KTA St.Michiels, Jonckheere Robert)

2-7 6. FC Coolcat – FC Assebroek (Gulden Kamer 2, kunstgrasveld, Trancez Marcel)

0-10 7. FC Sportwereld – CP Peerdeke (Zerkegem, Expeels Pascal)

 

 

 

 

 

 

 

Dit bericht werd geplaatst op: 09-05-2019↑ Top

Beker van Vlaanderen

Zaterdag 4 mei 2019 1/4 Finale - 15 uur

5-2 FC Germinal - Ultraz 

terrein : Rozenstraat, 3920 Lommel

5-2 CFC Complex  - FC Schoonbroek

terrein : Koning Leopold III- laan, 8200 Sint Andries (Watertoren)

3-4 FC W. Spin - Excelsior Beernem

terrein : Kruisberg, 2480 Dessel

2-6 CS Barbar - Braberg Sport

terrein : Gemeneweidestraat, 8000 Brugge (Koolkerke)

 

Dit bericht werd geplaatst op: 05-05-2019↑ Top

Beker Veteranen

Finale Vrijdag 3 mei 2019

n.v. 3-4 Atletico Brugge - E.T. Brus (Koolkerke 20 uur)

 

Dit bericht werd geplaatst op: 04-05-2019↑ Top

Overmaken uitslagen seizoen 2018 - 2019

Secretarissen OPGELET :

Volgende regeling is van toepassing bij het overmaken van de uitslagen :

* Iedere verantwoordelijke thuisploeg kan zijn/haar commentaar MAILEN naar reginald.braet@gmail.com , en dit steeds tussen 1630 uur en 2330 uur. Veteranen kunnen dit reeds op Vrijdagavond doen of op zaterdag tijdens dezelfde uurregeling.

Commentaar = kort verloop v/d wedstrijd met vermelding doelpuntenmakers.

 

 

Dit bericht werd geplaatst op: 07-12-2018↑ Top

Scheidsrechters

De scheidsrechterscommissie is op zoek naar kandidaat- scheidsrechters, personen die hieraan hun steentje willen bijdragen mogen contact opnemen met volgende verantwoordelijken :

Amateursport vzw secretaris, 0486 42 45 80, mvdb0289@gmail.com 

Sven Carly,0486 75 05 86 of 050 68 70 05, scheidsrechterscommissieas@gmail.com

Peter Van Overbeke, 0478 27 67 84, vanoverbekepeter@yahoo.com

 

 

 

Dit bericht werd geplaatst op: 20-07-2018↑ Top

Terrein VV Westkapelle

Vanaf seizoen 2018-2019 speelt VV Westkapelle zijn thuiswedstrijden op het kunstgrasveld.

 

Dit bericht werd geplaatst op: 07-06-2018↑ Top

LINK AMATEURVOETBAL KEMPEN

http://www.arbeidersvoetbalkempen.be

 

Dit bericht werd geplaatst op: 26-05-2017↑ Top