↓ Aangesloten clubs

Zoek een club

 

 

» Toon alle clubs

Uitslagen laatste speeldag - Zaterdag Wisselbeker Amateursport

DatumTeamsEindstandVerslag
19-10-2019SV Keiem - FC Driehoek0 - 14
19-10-2019CS Barbãr - In 't Vrije2 - 2verslag
19-10-2019TG Houtland - CP Peerdeke3 - 1
19-10-2019Excelsior Beernem - JC Zwaenekerke7 - 1
19-10-2019FC Oelem - CFC Complex2 - 0
19-10-2019SC Marietteje - KFC Eendracht Oostkerke3 - 0
19-10-2019FC Giovanni - VK Postboys2 - 1verslag
19-10-2019Ultraz - FC De Tempeliers5 - 0verslag
19-10-2019Eendracht Torhout - VK Verbandt0 - 2verslag
19-10-2019VV Breughelvrienden - FC L'Estaminet5 - 0verslag
19-10-2019Snooker Palace - FC Octopussy3 - 7
19-10-2019FC Sportwereld - Sportavrienden0 - 5
19-10-2019FC Wegwijzer - SV Van Eeghem4 - 6verslag
19-10-2019FC The Camerados - White Star Torhout6 - 8
19-10-2019De Moerdammers - FC San Siro1 - 1verslag
19-10-2019FC Assebroek - VV Westkapelle0 - 9

 

 

Algemene rangschikking - Zaterdag Wisselbeker Amateursport

POS TEAM AW W V G DV DT Totaal
1 FC Giovanni 3 3 0 0 8 4 9
2 White Star Torhout 2 2 0 0 16 12 6
3 Excelsior Beernem 2 2 0 0 14 2 6
4 FC Driehoek 2 2 0 0 28 0 6
5 SC Marietteje 1 1 0 0 3 0 3
6 FC Oelem 1 1 0 0 2 0 3
7 TG Houtland 1 1 0 0 3 1 3
8 SV Van Eeghem 1 1 0 0 6 4 3
9 VK Verbandt 1 1 0 0 2 0 3
10 FC Octopussy 1 1 0 0 7 3 3
11 Ultraz 1 1 0 0 5 0 3
12 Sportavrienden 1 1 0 0 5 0 3
13 VV Breughelvrienden 1 1 0 0 5 0 3
14 VV Westkapelle 1 1 0 0 9 0 3
15 In 't Vrije 2 0 0 2 3 3 2
16 FC Carina's 1 0 0 1 0 0 1
17 De Moerdammers 1 0 0 1 1 1 1
18 FC Ajax Daverlo 1 0 0 1 1 1 1
19 FC San Siro 1 0 0 1 1 1 1
20 CS Barbãr 1 0 0 1 2 2 1
21 GSV Sint Kruis 1 0 1 0 2 4 0
22 FC De Tempeliers 1 0 1 0 0 5 0
23 CFC Complex 1 0 1 0 0 2 0
24 FC Wegwijzer 1 0 1 0 4 6 0
25 FC The Camerados 2 0 2 0 12 16 0
26 Eendracht Torhout 1 0 1 0 0 2 0
27 KFC Eendracht Oostkerke 1 0 1 0 0 3 0
28 FC Assebroek 1 0 1 0 0 9 0
29 Snooker Palace 1 0 1 0 3 7 0
30 FC Sportwereld 1 0 1 0 0 5 0
31 FC L'Estaminet 1 0 1 0 0 5 0
32 JC Zwaenekerke 2 0 2 0 2 14 0
33 CP Peerdeke 1 0 1 0 1 3 0
34 VK Postboys 2 0 2 0 2 4 0
35 SV Keiem 2 0 2 0 0 28 0

 

 

Ruststand

 

Plein

Beerst, Pouckestraat

 

Scheidsrechter

Blondelle Bram

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Sint Kruis, Boogschutterslaan, (Gulden Kamer 3)

 

Scheidsrechter

Debrock Jacques

 

Verslag

pen 5-4

Ruststand

 

Plein

Torhout, Baarsstraat (Wijnendale)

 

Scheidsrechter

Pottier Steve

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Beernem, Bruinbergstraat (HO Oedelem)

 

Scheidsrechter

Trancez Marcel

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Oedelem, Sportstraat 1, ("Den Akker")

 

Scheidsrechter

Baudelet Xavier

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Hertsberge, Breeweg 31 (SKD Hertsberge)

 

Scheidsrechter

Vermeersch Danie

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Assebroek, Daverlostraat (Daverlo 2, kunstgrasveld)

 

Scheidsrechter

Andries Ignace

 

Verslag

opgelet : wijziging terrein

Ruststand

 

Plein

Lissewege, Pol Dhondtstraat

 

Scheidsrechter

Wedstrijd Forfait

 

Verslag

ff

Ruststand

 

Plein

Torhout, Korenbloemstraat (Rozeveld)

 

Scheidsrechter

Degraeve Carl

 

Verslag

opgelet : wijziging terrein

Ruststand

 

Plein

Sint Pieters, Tempelhof (kunstgrasveld)

 

Scheidsrechter

Wedstrijd Forfait

 

Verslag

ff

Ruststand

 

Plein

Koolkerke 15 uur, Gemeneweidestraat

 

Scheidsrechter

Carly Sven

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Oudenburg, Bekestraat 20 (De Tunne)

 

Scheidsrechter

De Groote Dirk

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Koolkerke, Gemeneweidestraat

 

Scheidsrechter

Vanwelsenaers Heidi

 

Verslag

opgelet : wijziging terrein

Ruststand

 

Plein

Sint Margriete, Kerkplein

 

Scheidsrechter

Jonckheere Robert

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Moerkerke, Vissersstraat (KFC Moerkerke)

 

Scheidsrechter

Dhaeze Christophe

 

Verslag

P:2-4

Ruststand

 

Plein

Sint Kruis, Boogschutterslaan (Gulden Kamer 2, kunstgrasveld)

 

Scheidsrechter

Lust Willy

 

Verslag