↓ Aangesloten clubs

Zoek een club

 

 

» Toon alle clubs

Snooker Palace

stam nummer 265
Competitie2de Afdeling
Plein Sportcomplex "Koolkerke" Gemeneweidestraat
Lokaal "Snooker Palace"
Adres Noordzandstraat 4, 8000 Brugge
Telefoon nummer 050 34 13 49
E-mail adres
Bank rekening nummer BExx xxxx-xxxx-xxxx
Website
Info Rood/rood Reserve : grijs/rood
Voorzitter

Declerck Kurt

kurt.declerck0202@gmail.com

Secretaris

Dermul marnix

marnix.dermul@gmail.com

Penningmeester

Hinderyckx Luc

thomashinderyckx@hotmail.com

 

«Terug naar overzicht clubs

 

 

Gespeelde wedstrijden

 DatumThuisploegBezoekersEindstandVerslag
07-09-2019Snooker PalaceKFC Eendracht Oostkerke3 - 4
14-09-2019CP PeerdekeSnooker Palace0 - 8
21-09-2019Snooker PalaceCS Barbar5 - 3
28-09-2019FC The CameradosSnooker Palace0 - 2
05-10-2019Snooker PalaceSC Marietteje1 - 0
12-10-2019Eendracht TorhoutSnooker Palace1 - 2
26-10-2019Snooker PalaceFC De Tempeliers5 - 2
09-11-2019Snooker PalaceVV Westkapelle5 - 0
16-11-2019JC ZwaenekerkeSnooker Palace1 - 2
23-11-2019Snooker PalaceFC Assebroek6 - 0
14-12-2019FC L'EstaminetSnooker Palace1 - 3
21-12-2019SC MariettejeSnooker Palace2 - 5
11-01-2020KFC Eendracht OostkerkeSnooker Palace5 - 0
18-01-2020CS BarbarSnooker Palace0 - 2
25-01-2020Snooker PalaceEendracht Torhout1 - 0
01-02-2020FC AssebroekSnooker Palace1 - 7
29-02-2020Snooker PalaceFC L'Estaminet2 - 0
07-03-2020VV WestkapelleSnooker Palace2 - 5

Ruststand

 

Plein

Koolkerke, Gemeneweidestraat 14 uur

 

Scheidsrechter

Debrock Jacques

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Assebroek, Daverlostraat (Daverlo 2, kunstgrasveld)

 

Scheidsrechter

Verbanck Norbert

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Koolkerke 1430 uur, Gemeneweidestraat

 

Scheidsrechter

Blondelle Bram

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Sint Margriete, Kerkplein

 

Scheidsrechter

De Groote Dirk

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Koolkerke, Gemeneweidestraat

 

Scheidsrechter

Lust Willy

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Torhout, Baarsstraat (Wijnendale)

 

Scheidsrechter

Vanwelsenaers Heidi

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Koolkerke, Gemeneweidestraat

 

Scheidsrechter

Vermeersch Danie

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Koolkerke 14 uur, Gemeneweidestraat

 

Scheidsrechter

Degraeve Carl

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Sint Andries, K. Leopold III- laan 117 (Watertoren)

 

Scheidsrechter

Vermeersch Danie

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Koolkerke 14 uur, Gemeneweidestraat

 

Scheidsrechter

Pottier Steve

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Assebroek, Nijverheidsstraat (Sport Vlaanderen)

 

Scheidsrechter

Blondelle Bram

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Hertsberge, Breeweg 31 (SKD Hertsberge)

 

Scheidsrechter

Verheecke Anthony

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Oostkerke, Heitegemstraat

 

Scheidsrechter

Vermeersch Danie

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Sint Andries, K. Leopold III- laan 117 (Watertoren)

 

Scheidsrechter

De Groote Dirk

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Koolkerke 14 uur, Gemene Weidestraat

 

Scheidsrechter

Blondelle Bram

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Sint Kruis, Boogschutterslaan (Gulden Kamer 2, kunstgrasveld)

 

Scheidsrechter

Verbanck Norbert

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Koolkerke 15 uur, Gemene Weidestraat

 

Scheidsrechter

Vermeersch Danie

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Westkapelle 16 uur, Herenweg (kunstgrasveld)

 

Scheidsrechter

Vanhove Geert

 

Verslag