↓ Aangesloten clubs

Zoek een club

 

 

» Toon alle clubs

FC De Tempeliers

stam nummer 325
Competitie2de Afdeling
Plein stadsterrein (KTA Sint Michiels Rijselstraat)
Lokaal Cafetaria KTA Sint Michiels
Adres Rijselstraat 7, 8200 Sint Michiels
Telefoon nummer
E-mail adres
Bank rekening nummer BE21 9731 6536 2503
Website
Info blauw/blauw
Voorzitter

Timmerman Nico

nico.timmerman1971@gmail.com

Secretaris

Declerck Kristof

lustigesjotterkes@hotmail.com

Penningmeester

Maertens Bram

brammaertens10@gmail.com

 

«Terug naar overzicht clubs

 

Komende wedstrijden

 DatumThuisploegBezoekersPleinScheidsrechter
29-02-2020FC De TempeliersFC The CameradosSint Michiels, Rijselstraat (KTA, kunstgrasveld)De Groote Dirk

 

Gespeelde wedstrijden

 DatumThuisploegBezoekersEindstandVerslag
07-09-2019FC De TempeliersSC Marietteje0 - 8
14-09-2019Eendracht TorhoutFC De Tempeliers3 - 1
21-09-2019FC De TempeliersVV Westkapelle0 - 0
28-09-2019KFC Eendracht OostkerkeFC De Tempeliers5 - 0
05-10-2019FC De TempeliersCP Peerdeke4 - 1
12-10-2019CS BarbarFC De Tempeliers4 - 2
26-10-2019Snooker PalaceFC De Tempeliers5 - 2
09-11-2019FC De TempeliersFC L'Estaminet0 - 5
16-11-2019FC The CameradosFC De Tempeliers6 - 3
23-11-2019FC De TempeliersJC Zwaenekerke4 - 6
14-12-2019FC AssebroekFC De Tempeliers4 - 1
21-12-2019FC De TempeliersCS Barbar2 - 4
18-01-2020SC MariettejeFC De Tempeliers2 - 1
25-01-2020JC ZwaenekerkeFC De Tempeliers0 - 5verslag
01-02-2020CP PeerdekeFC De Tempeliers3 - 4
08-02-2020FC De TempeliersKFC Eendracht Oostkerke1 - 1
22-02-2020VV WestkapelleFC De Tempeliers9 - 1

Ruststand

 

Plein

Sint Michiels, Rijselstraat (KTA, kunstgrasveld)

 

Scheidsrechter

Trancez Marcel

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Wijnendale, Baarsstraat

 

Scheidsrechter

Andries Ignace

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Sint Michiels, Rijselstraat (KTA, kunstgrasveld)

 

Scheidsrechter

Vanwelsenaers Heidi

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Oostkerke, Heitegemstraat

 

Scheidsrechter

Blondelle Bram

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Sint Kruis, Boogschutterslaan (Gulden Kamer 3)

 

Scheidsrechter

Debrock Jacques

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Sint Kruis, Boogschutterslaan, (Gulden Kamer 3)

 

Scheidsrechter

Blondelle Bram

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Koolkerke, Gemeneweidestraat

 

Scheidsrechter

Vermeersch Danie

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Sint Michiels, Rijselstraat (KTA, kunstgrasveld)

 

Scheidsrechter

Blondelle Bram

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Sint Margriete, Kerkplein

 

Scheidsrechter

De Groote Dirk

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Sint Michiels, Rijselstraat (KTA, kunstgrasveld)

 

Scheidsrechter

Bonheure Luc

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Sint Kruis, Boogschutterslaan (Gulden Kamer 2, kunstgrasveld)

 

Scheidsrechter

Vanwelsenaers Heidi

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Sint Michiels, Rijselstraat (KTA, kunstgrasveld)

 

Scheidsrechter

Lust Willy

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Hertsberge, Breeweg 31 (SKD Hertsberge)

 

Scheidsrechter

Debrock Jacques

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Sint Andries, K. Leopold III- laan 117 (Watertoren)

 

Scheidsrechter

Wedstrijd Forfait

 

Verslag

ff

Ruststand

 

Plein

Assebroek, Daverlostraat (Daverlo 2, kunstgrasveld)

 

Scheidsrechter

Carly Sven

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Sint Michiels, Rijselstraat (KTA, kunstgrasveld)

 

Scheidsrechter

Andries Ignace

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Westkapelle 14 uur, Herenweg (kunstgrasveld)

 

Scheidsrechter

De Jonghe Franky

 

Verslag