↓ Aangesloten clubs

Zoek een club

 

 

» Toon alle clubs

VK Postboys

stam nummer 343
Competitie3de Afdeling
Plein Sportstadion Torhout, Industrielaan 2, 8820 Torhout
Lokaal Caf?<83> "Idem Dito"
Adres Markt 3, 8820 Torhout
Telefoon nummer 0477 34 29 41
E-mail adres
Bank rekening nummer BE20 9731 8578 6356
Website
Info Groen-wit/zwart Blauw-wit/zwart
Voorzitter

Van Belle Chris

Lessestraat 3, 8820 Torhout

0474 19 25 34

chris.vanbelle@worldonline.be

Secretaris

zie gegevens voorzitter

Penningmeester

Desruelle Maurice

Pieter de Coninckstraat 19, 8820 Torhout

050 22 22 12

maurice.desruelle@skynet.be

 

«Terug naar overzicht clubs

 

Komende wedstrijden

 DatumThuisploegBezoekersPleinScheidsrechter
27-04-2019GSV Sint-KruisVK PostboysSint Kruis, Boogschutterslaan (Gulden Kamer 3)Neirynck Koen

 

Gespeelde wedstrijden

 DatumThuisploegBezoekersEindstandVerslag
08-09-2018CP PeerdekeVK Postboys3 - 2
15-09-2018VK PostboysFC De Tempeliers5 - 0
29-09-2018Eendracht TorhoutVK Postboys1 - 3
06-10-2018VK PostboysFC Assebroek4 - 4
20-10-2018VK PostboysGSV Sint-Kruis12 - 0
27-10-2018FC SportwereldVK Postboys3 - 1
03-11-2018VK PostboysIn t Vrije5 - 1
10-11-2018Snooker PalaceVK Postboys4 - 1
01-12-2018FC Carina'sVK Postboys1 - 5
08-12-2018VK PostboysFC Ajax Daverlo0 - 1
15-12-2018SportavriendenVK Postboys2 - 0
22-12-2018VK PostboysFC Coolcat7 - 0
05-01-2019VK PostboysFC Wegwijzer2 - 1
12-01-2019FC WegwijzerVK Postboys2 - 6
19-01-2019VK PostboysFC Carina's2 - 4
09-02-2019VK PostboysSnooker Palace3 - 2
16-02-2019In t VrijeVK Postboys0 - 0
02-03-2019FC AssebroekVK Postboys3 - 2
09-03-2019VK PostboysFC Sportwereld1 - 4
16-03-2019VK PostboysCP Peerdeke2 - 1
23-03-2019VK PostboysEendracht Torhout1 - 2
30-03-2019FC De TempeliersVK Postboys7 - 3
06-04-2019VK PostboysSportavrienden0 - 4
13-04-2019FC Ajax DaverloVK Postboys2 - 3
20-04-2019FC CoolcatVK Postboys0 - 6

Ruststand

 

Plein

Assebroek, Daverlostraat (Daverlo 2,kunstgrasveld)

 

Scheidsrechter

Trancez Marcel

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Torhout, Industrielaan (Sportcentrum B. Vansteelant)

 

Scheidsrechter

Lust Willy

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Torhout, Baarsstraat, (Wijnendale)

 

Scheidsrechter

Jonckheere Robert

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Torhout Industrielaan, (Sportstadion)

 

Scheidsrechter

Pottier Steve

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Torhout, Industrielaan (Sportcentrum B. Vansteelant)

 

Scheidsrechter

Debrock Jacques

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Zerkegem, Vedastusstraat

 

Scheidsrechter

Flach Johan

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Torhout, Industrielaan (Sportcomplex B. Vansteelant)

 

Scheidsrechter

Pottier Steve

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Sint Kruis, Geralaan (Gulden Kamer 8)

 

Scheidsrechter

Flach Johan

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Sint Andries, Magdalenastraat (St.Lodewijkscollege)

 

Scheidsrechter

Trancez Marcel

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Torhout, Industrielaan (Sportstadion, kunstgrasveld)

 

Scheidsrechter

Baudelet Xavier

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Veldegem, Acaciastraat

 

Scheidsrechter

Andries Ignace

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Torhout , Industrielaan 2 (Sportstadion B. Vansteelant, kunstgrasveld

 

Scheidsrechter

Pottier Steve

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Torhout Industrielaan, (B. Vansteelant, Sportcentrum,kunstgrasveld)

 

Scheidsrechter

Pottier Steve

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Sint Kruis, Boogschutterslaan (Gulden Kamer 2,kunstgrasveld)

 

Scheidsrechter

Lust Willy

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Torhout, Industrielaan (Sportstadion)

 

Scheidsrechter

Jonckheere Robert

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Torhout Industrielaan, (Sportstadion B. Vansteelant)

 

Scheidsrechter

Baudelet Xavier

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Sint Kruis, Zuidervaartje (Rust Roest)

 

Scheidsrechter

Debrock Jacques

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Sint Kruis, Boogschutterslaan (Gulden Kamer 2, kunstgrasveld)

 

Scheidsrechter

Vandenberghe Dries

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Torhout, Industrielaan (sportcomplex B. Vansteelant)

 

Scheidsrechter

Lust Willy

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Torhout, Industrielaan (sportcomplex B. Vansteelant)

 

Scheidsrechter

Pottier Steve

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Torhout, Industrielaan (sportcomplex B. Vansteelant)

 

Scheidsrechter

Baudelet Xavier

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Sint Michiels, Rijselstraat (KTA, kunstgrasveld)

 

Scheidsrechter

Dhaeze Christophe

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Torhout, Industrielaan (sportcomplex B. Vansteelant)

 

Scheidsrechter

Jonckheere Robert

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Assebroek, Daverlostraat (Daverlo 2, kunstgrasveld)

 

Scheidsrechter

Trancez Marcel

 

Verslag

Ruststand

 

Plein

Sint Kruis, Boogschutterslaan (Gulden Kamer 3)

 

Scheidsrechter

Cappelle Filip

 

Verslag